aizvērt
Credit24

Kur vēl saņemami ātrie kredīti no 18 gadiem?

Ir daži kreditori, kas piedāvā vēl aizņemties no 18 gadu vecuma. UpCredit ir tos apkopojis un piedāvā jums!

Sakārto secībā Pirmais bez procentiem Saņemšanas laiks Maks. summa 1. reizi Maks. summa atkārtoti Procentu likme atkārtoti Maks. termiņš Vecuma ierobežojums Ar SMS Apstiprināšanas maksa Darba laiks Informācija
15 min.
€ 2000 € 3000 10.00% 24 mēn. 18 – 70 € 0.01
D: 08:00 – 22:00
B: 08:00 – 22:00

Vai ātrie kredīti no 18 gadiem vēl ir pieejami?

Atbilde ir – jā! Pēc pēdējiem grozījumiem likumā jauniešiem, sasniegušiem 18 gadu vecumu, aizņemties ir krietni problemātiskām. Taču ne visi kreditori šādu iespēju liedz. Uz doto brīdi vēl atlikuši pāris kreditori, kas aizvien ir ieinteresēti, lai arī jauniešiem būtu iespējas saņemt ātro kredītu.

Par iemeslu, kāpēc kredīts no 18 gadu vecuma nav pieejams, pārsvarā ir kredītvēsture un regulāri ikmēneša ienākumi. Gluži vienkārši, 90% gadījumos šādā vecumā to vienkārši nav. Tomēr kā jau tika minēts, arī jauniešiem ir iespēja aizņemties. Attiecīgajam jaunietim jābūt Latvijas pilsonim un īpašumā jābūt aktīvam bankas kontam, kādā no populārākajām bankām kā, piemēram, Swedbank, SEB banka, DnB, Nordea vai kādā citā bankā. Izvēloties populārākās bankas, palielināsies iespēja, ka pēc kredīta pieteikuma nauda tiks pārskaitīta jums vēl ātrāk kā kreditors to ir paredzējis. Lielā daļā gadījumu piedāvāto 15 – 20 minūšu vietā, nauda bankas kontā ienāk jau aptuveni pēc 10 minūtēm.

Tātad augstāk ir redzama tabula ar pieejamajiem kreditoriem, kuri izsniedz kredītus jau no 18 gadiem.

Ja nu esi iekārtojies tikko darbā un algas diena būs tikai pēc mēneša, tomēr tā vien vēlies savu patstāvīgu dzīvesvietu, tad šāda veida kredīts var palīdzēt. Tomēr neaizmirsti aizņemties atbildīgi, jo neatmaksājot kredītu, jums turpmāk vairs netiks izsniegts aizdevums pie neviena no aizdevējiem, līdz ar to, ja turpmāk būs tiešām liela vajadzība pēc šādiem īstermiņa jeb ātrajiem kredītiem, jums šī iespēja būs liegta, līdz neatmaksāsiet jau iepriekšējo, neatmaksāto aizdevumu.

Runājot par pašu procesu kā aizņemties, tas ir gaužām vienkāršs. Ja jums ir telefons ar pieslēgumu vai aktīvu priekšapmaksas karti un bankas konts, tad reģistrēties aizdevumam var dažu minūšu laikā. Neaizmirsti, lai aktivizētu savu lietotāja kontu, nepieciešams pārskaitīt 1 centu uz kreditora bankas kontu kā aktivizāciju.

Pirms aizņemies izvērtē iespējas vai spēsi to atmaksāt – aizņemies atbildīgi.

Informāciju sagatavo un atjauno UpCredit - kredītu salīdzinājums